پیام سرپرست شرکت شاهد به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن/ هرکدام از آزادگان یک جبهه بودند/روزهای امروز آزادگان خاکریز حراست از راز بقای حق و شهادت است

پیام سرپرست شرکت شاهد به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن/ هرکدام از آزادگان یک جبهه بودند/روزهای امروز آزادگان خاکریز حراست از راز بقای حق و شهادت است

به گزارش روابط عمومی شرکت شاهد، سرپرست شرکت شاهد کشور به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ایران، پیام تبریک ویژه‌ای صادر کرد.

 

متن کامل پیام محمدرضا سلیمی جهرمی، به شرح زیر است: 

«بسم الله الرحمن الرحیم 

“مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا”

این کلام روشن خداوندی است که مانیفست و مسیر امروز و فردای فرزندان انقلاب را تحریر می کند؛” از میان مؤمنان مردانى‏ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند” جنگ تمام شد، دیوارهای حصر و اسارت فرو ریخت، جبهه را اما همچنان باقی دانستند و هر کدام در سنگری ایستادند که حضورشان را برای دفاع از حقیقت، واجب می نمود. سخن از آزادگان است. از مردان و زنانی که کلمات را معنایی نو بخشیدند. معیار های جهانی را تغییر دادند تا اسارت معنا ببازد و آزادگی معنا بیابد. آن روز هرکدام شان یک جبهه شدند و امروز هم به همان عهد، جبهه‌دارانی هستند که روز هاشان را خاکریز می کنند برای حراست از شهادت که راز بقای حق است. پای آرمان ها ایستاده اند تا دشمن نتواند ما را بر خاک اندازد. خاک را چنان خداباورانه حراست می کنند که غباری از آن برنخیزد و بر لباس بیگانه بیرون نرود. برای این نسل، امروز و هر روز عاشوراست. پای علم حق و در رکاب امام حق ایستادن را معنایی می بخشند که سلسله جبال در ذهن می نشاند. این هم همانا همان راهی است که از قرآن آموختند و برای ما معلم شدند. اینک این مائیم که باید فرابگیریم کلمه به کلمه این درس را و به‌گونه‌ای کار و رفتار کنیم که جامعه از گزند “تبدیل و تبدّل” مصون بماند. ان‌شاالله با تحول جان ها و جامعه به رسم شهدا و آزادگان، ایران عزیز روزهای بهتری در پیش رو داشته باشد. 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *