Ravian IT Solutions
  سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ / Tuesday, 28 July, 2015

  شرکت شاهد (سهامی عام) با موافقت حضرت امام (ره) و با سرمایه اولیه 100.000.000 ریال و با انجام برنامه ریزی جامع متکی به همکاری و همفکری معنوی تمام ارگانها و نهادهای مسئول در سال 1363از سوی مسئولین محترم بنیاد شهید تاسیس و تحت شماره 53558 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسید و در سال 84 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته و نماد ثشاهد در گروه املاک و مستغلات طبقه بندی گردید . سرمایه شرکت در مقطع مذکور 410.000 ریال بوده که در حال حاضر به 2.706.632  میلیون ریال افزایش یافته است . 

  شایان ذکر است که شناسایی شرکت های ممتاز یا دارای موقعیت برتر در بورس اوراق بهادار کشورهای مختلف بر پایه معیارهای نقد شوندگی سهام ؛ میزان تاثیر پذیری شرکت بر بازار و برتری نسبت های مالی انجام میشود که این خود نشانی دیگر از عملکرد مناسب مدیران مجموعه شاهد میباشد زیرا بورس اوراق بهادار تهران نیز بر اساس معیار های سه گانه ؛ تعداد سهام و ارزش سهام داده و ستد شده و تناوب داد و ستد و همچنین معیار تاثیرپذیری شرکت بر بازار اقدام به رتبه بندی شرکتهای مختلف بورسی نموده است . شرکت شاهد در زمینه های املاک و مستغلات ؛ بازرگانی ؛ سوخت و انرژی و نیز بازار سرمایه فعالیت گسترده دارد که اداره هر یک از این زمینه های مذکور توسط یک شرکت تخصصی میباشد . برای آشنایی بیشتر با هر یک از شرکتهای تابعه این هلدینگ مرکزی به لینک شرکتهای تابعه در صفحه اصلی مراجعه فرمایید . 

  اخبار  
   94/03/16 : هجدهمین شعبه از فروشگاههای آزاد شاهد در شهرستان آستارا افتتاح شد
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صبح امروز شانزدهم خرداد ماه در شهرستان مرزی آستارا هجدهمین شعبه از فروشگاههای آزاد شاهد در شهرستان آستارا افتتاح شد. دکتر محمدحسن آزما نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های آزادشاهد در مراسم افتتاح شعبه آستارا فروشگاه های آزاد شاهد گفت : شرکت فروشگاه‌های آزاد شاهد، به عنوان یکی از ارکان مستحکم اقتصاد در حوزه بازرگانی، تجارت و کسب و کار، در راستای نیل به اهداف سند چشم انداز ۱۴۰۴، و گسترش، ارتقاء و تحول بازار ایرانی اسلامی دایر گردیده است و یکی از مهمترین ماموریت های این شرکت تحقق اهداف وآرمانهای اقتصاد مقاومتی است. وی افزود : با عنایت به دغدغه جدی مقام معظم رهبری درخصوص تحقق اهداف اقتصادمقاومتی چه درحوزه اهداف و چه در حیطه کارکرد‌ها، شرکت فروشگاه‌های آزاد شاهد با ابتنا بر تجربیات ذی قیمت خود در حوزه بازار و تجارت و همچنین اتخاذ راهکارهای علمی و نظام‌ مند بر آن است تا اهداف اقتصاد مقاومتی در حوزه بازار و تجارت را محقق سازد. و ایجاد بستره صادرات محصولات وکالاهای ایرانی دارای مزیت رقابتی جهت صادرات به کشورهای همسایه وسایرکشورها و حمایت از تولید داخلی از جمله ماموریت های شرکت خواهد بود. مدیرعامل شرکت فروشگاه های آزادشاهد با بیان اینکه از دیگر اهداف این شرکت جلوگیری از خروج ارز از کشور می باشد اظهار داشت:حجاج و  زائرین محترم عتبات می توانند در مبادی ورودی کشور نسبت به تهیه کالاهای خود اقدام نمایند و در طول سفر زیارتی خود از معنویات سفر بهره مند گردند.دیارمیرزا محمدحسن آزما با اشاره به اینکه عمده سهام داران شرکت شاهد فرزندان و همسران معظم شهدا می باشند گفت : این شرکت تا سال ۱۴۰۰با توسعه کمی وکیفی فروشگاه های آزاد گمرکی (duty free shops) درمبادی گمرکی ورودی (مرزهای زمینی ،دریایی وهوایی) خدمات خود را به بیش ازپنجاه درصد ایرانیانی که به کشور مراجعت کرده اند عرضه می نماید.همچنین با هدف توسعه صادرات محصولات داخلی به عنوان راهکار اصلی توسعه اقتصاد مقاومتی،این شرکت درمبادی مرزی زمینی با کشورهای همسایه و همچنین درفرودگاه های بین المللی کشور،رتبه اول صادرات کالای همراه مسافرین خروجی کشوررا(ایرانی و غیرایرانی) به خود اختصاص خواهد داد.  مدیرعامل شرکت فروشگاه های آزادشاهد اظهار داشت : در استان گیلان و در شهرهای بندر انزلی و دو شعبه در آستارا مشغول به فعالیت هستند و بزودی شعبه شهر رشت نیز راه اندازی خواهد شد. گفتنی است در این مراسم پیام عباس قبادی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری شاهد نیز قرائت گردید .
   
         
  نام کاربری :    تولید نام کاربری
  رمز عبور :  
  برنامه زمانبندي پرداخت سود سهام شرکت شاهد براي سال مالي منتهي به 1393/3/31
  رديف سهامداران از تاريخ لغايت تاريخ
  1 حقيقي 93/10/01 93/12/29
  2 حقوقي خرداد ماه 1394

  از سهامداران متقاضی برگه سهام با سرمایه جدید درخواست می گردد یک ایمیل فاقد متن به آدرس ایمیل  saham@shahed.co.ir  ارسال فرمایید.
  لطفاً در قسمت موضوع ایمیل کد بورس خود را قید نمائید.
  ارتباط با ما 
   آدرس تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان کوه نور - پلاک 22 
  تلفن 021-83894 
  فکس 021-88753506 
   پست الکترونیک info@shahed.co.ir
  Copyright © 2006-2013 Ravian All Rights Reserved
  Powered by Ravian ,  Designed by Bahargraph
  Ravian   Bahargraph